Series
Ratings
15
Dream HighRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0