Series
Ratings
93
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 3.0
Eye Love YouRated ★ 3.5
VincenzoRated ★ 3.0
Love AlarmRated ★ 3.0
StartupRated ★ 2.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.0
Nevertheless,Rated ★ 2.5
Kamisama Kiss OVARated ★ 4.0
Kamisama Kiss 2Rated ★ 4.0
Kamisama KissRated ★ 5.0
Oshi no KoRated ★ 2.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 2.5