Titles you rated
HancockRated ★ 3.5
13 Going on 30Rated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
CluelessRated ★ 3.5
Mean Girls 2Rated ★ 2.5
Mean GirlsRated ★ 3.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 3.0
Tomb RaiderRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.5
Fabricated CityRated ★ 3.0