Titles you rated
PunchRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 3.5
Rules of DatingRated ★ 3.0
My Wife Got MarriedRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 2.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
Love ActuallyRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
My Scary GirlRated ★ 2.0
Notting HillRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0