Titles you rated
Cars 2Rated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 0.5
My Boss, My TeacherRated ★ 3.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 0.5
Romance of Their OwnRated ★ 2.0
A Christmas CarolRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.5
The DreamersRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 3.0
Crows Zero IIRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 3.5
The Incredible HulkRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 0.5
ThorRated ★ 1.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.5
The Fate of the FuriousRated ★ 4.0