Titles you rated
MacbethRated ★ 4.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
LucyRated ★ 2.5
Terminator GenisysRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 3.0
MulanRated ★ 3.5
V for VendettaRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
Mr. NobodyRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.0
Before MidnightRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 1.0
Before SunsetRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 2.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.5