Titles you rated
Red CliffRated ★ 4.0
Late BlossomRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Lump of SugarRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
The OthersRated ★ 4.0
The Lego Batman MovieRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Lights OutRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.5
DreamgirlsRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 4.0
Forbidden QuestRated ★ 3.5