Movies
Ratings
570- WishRated ★ 4.0
 
UnstoppableRated ★ 2.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
Run All NightRated ★ 3.5
A Walk Among the TombstonesRated ★ 3.5
Trade Your LoveRated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
BelieverRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Bloody TieRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
National SecurityRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
LucyRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 3.0