Titles you rated
On the Way to the AirportRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.5
My Secret TerriusRated ★ 3.0
Children of NobodyRated ★ 3.5
Partners for JusticeRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.5
Money FlowerRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.0
LostRated ★ 3.5
Dong YiRated ★ 4.0
Ms. HammurabiRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.5- DamoRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5