Titles you rated
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
She's the ManRated ★ 5.0
Blade IIRated ★ 5.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 5.0
Knight and DayRated ★ 5.0
Blue SwallowRated ★ 5.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 5.0
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 5.0
No Strings AttachedRated ★ 5.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
Bad BoysRated ★ 5.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 5.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 5.0
50/50Rated ★ 5.0