Movies
Ratings
285
The WailingRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.5
SunflowerRated ★ 5.0
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
The UnfairRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5
American UltraRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 3.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.5
LegendRated ★ 4.0- Untouchable LawmenRated ★ 3.5
You Call It PassionRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
Scarlet InnocenceRated ★ 2.5
Ant-ManRated ★ 4.5