Series
Ratings
56
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
Plus Nine BoysRated ★ 4.0- Tyrant Season 1Rated ★ 5.0
ElementaryRated ★ 3.5
Doctor StrangerRated ★ 4.0
You Are All SurroundedRated ★ 2.5
DexterRated ★ 3.5
DexterRated ★ 3.5
High School King of SavvyRated ★ 3.0
DexterRated ★ 3.5
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.5- DexterRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
DexterRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 2.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 5.0