Titles you rated
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.5
AnnihilationRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 3.5
The Cloverfield ParadoxRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
Still WalkingRated ★ 3.5
CarolRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
ElysiumRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 3.5
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.0
The MistRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 4.0
DittoRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.5