Movies
Ratings
343
MaterialistsRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 3.5
Nobody 2Rated ★ 3.5
6/45Rated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5
RomaRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
Evil Does Not ExistRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 4.0