Titles you rated
- JeongnyeonRated ★ 2.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Lies Hidden in My GardenRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 2.5
Orphan BlackRated ★ 3.5
Orphan BlackRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 2.5
- InuYashaRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.5