Movies
Ratings
179
The Fifth ElementRated ★ 4.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 0.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 5.0
VenomRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 5.0
MoonlightRated ★ 3.0
Coffee and CigarettesRated ★ 2.5
JokerRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
The Tale of the Princess KaguyaRated ★ 5.0
Nobody KnowsRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Vanilla SkyRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
Basic InstinctRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.0