Series
Ratings
262
Prison PrincessRated ★ 3.5
Beyond EvilRated ★ 3.0
Season 2Rated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 2.5
Phineas and FerbRated ★ 3.0
Abbott Elementary Season 4Rated ★ 3.5
EuphoriaRated ★ 2.0
Abbott Elementary Season 3Rated ★ 3.5
Abbott Elementary Season 2Rated ★ 3.5
Abbott Elementary Season 1Rated ★ 4.0
Golden Kamuy -The Hunt of Prisoners in Hokkaido-Rated ★ 3.5
The Simpsons Season 36Rated ★ 3.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
SPEC: ZeroRated ★ 2.0
SPEC: ShouRated ★ 2.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 3.5
XO, Kitty Season 2Rated ★ 2.5
XO, Kitty Season 1Rated ★ 2.0
Breaking BadRated ★ 3.5