Titles you rated
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 4.5
Tomb RaiderRated ★ 2.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.0
The HelpRated ★ 5.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.5
Justice LeagueRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 1.5
ParasiteRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 2.0
Bad Boys IIRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 5.0
The MercilessRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0