Movies
Ratings
70
SearchingRated ★ 5.0
Miss SloaneRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 1.5
RunRated ★ 3.0
MinariRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Green BookRated ★ 1.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 1.5
Moonlit WinterRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 1.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 2.0
Black SwanRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
Love FictionRated ★ 4.0