Titles you rated
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Don't Cry, MommyRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 4.0
The Righteous ThiefRated ★ 3.0
The TruckRated ★ 3.0
Blood and TiesRated ★ 3.0
BuntRated ★ 2.5
The House BunnyRated ★ 3.0
Hear MeRated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.0