Movies
Ratings
661
Lilo & StitchRated ★ 4.0
ElioRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 0.5
Kung Fu Panda 4Rated ★ 2.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.0
The Guardians of the Galaxy Holiday SpecialRated ★ 5.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 2.5
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 4.0
Steel Rain2: SummitRated ★ 3.0
Jumanji: The Next LevelRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 5.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 4.0
Usury AcademyRated ★ 1.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
Believer 2Rated ★ 0.5
ElementalRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5