Series
Ratings
109
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
MovingRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Law SchoolRated ★ 4.0- Good PeopleRated ★ 5.0
Cells at Work!Rated ★ 5.0
Travel With Dr. Trivia Season 3Rated ★ 5.0- 알아두면 쓸데없는 신비한 잡학사전2Rated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0
VincenzoRated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0