Titles you rated
DeadpoolRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 1.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.0
The BatmanRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 3.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.0
XOXORated ★ 3.5
Army of the DeadRated ★ 1.0
The MercilessRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
Zombieland: Double TapRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0