Titles you rated
Eighteen, Twenty-NineRated ★ 3.0
Goodbye SoloRated ★ 3.5
Two MothersRated ★ 1.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 3.0- 魔王Rated ★ 4.0
- Strawberry Ice CreamRated ★ 4.0
Assorted GemsRated ★ 2.0
Hooray for LoveRated ★ 2.0
Ruby RingRated ★ 1.0
One Well-Raised DaughterRated ★ 2.0
Byul Soon GeomRated ★ 3.5
Byul Soon Geom Season 2Rated ★ 3.5
Byul Soon Geom Season 1Rated ★ 3.5- Hwapyeong Princess's Weight LossRated ★ 3.0
All About EveRated ★ 3.0- You Are My DestinyRated ★ 2.0
I am Your TeacherRated ★ 3.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 2.0
Glorious DayRated ★ 3.5- Precious FamilyRated ★ 3.0