Movies
Ratings
200
Our Little SisterRated ★ 2.0
MommyRated ★ 3.0
CarolRated ★ 1.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 3.5
When Marnie Was ThereRated ★ 1.5
Dou kyu sei – ClassmatesRated ★ 2.5
The Taste of MoneyRated ★ 1.5
The ConcubineRated ★ 1.5
Rise of the GuardiansRated ★ 2.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 1.0
Captain America: Civil WarRated ★ 2.0
28 Days LaterRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
Mysterious SkinRated ★ 3.5
Eternal SummerRated ★ 3.5
Happy TogetherRated ★ 4.0