Titles you rated
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 4.0
TangledRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0- BlackRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
MulanRated ★ 5.0