Series
Ratings
21
Attack on TitanRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0
Some Day or One DayRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
The Secret Life of CatsRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0