Series
Ratings
52
SignalRated ★ 4.5
Who Are You?Rated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 4.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0- Coffee HouseRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 3.0
Jeong Do JeonRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
Man from the EquatorRated ★ 3.0
Capital ScandalRated ★ 3.5- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 2.5