Titles you rated
The ManipulatedRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
Thirty-NineRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0- Good PartnerRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 5.0
Through the DarknessRated ★ 4.5
The Fiery Priest Season 2Rated ★ 3.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
TriggerRated ★ 4.0
Castaway DivaRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Loki Season 2Rated ★ 5.0
MovingRated ★ 4.5