Movies
Ratings
194
Incredibles 2Rated ★ 4.5
Nicholas on HolidayRated ★ 5.0
The GraduateRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 3.0
The Jungle BookRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 3.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 2.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
Honey and CloverRated ★ 3.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.5
Instant SwampRated ★ 4.5
Little Miss SunshineRated ★ 3.5
TriangleRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 1.5
ZootopiaRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 2.5