Series
Ratings
13
Heart to HeartRated ★ 4.0
New GirlRated ★ 4.0
The MiddleRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Plus Nine BoysRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0
Twenty AgainRated ★ 5.0
Bubble GumRated ★ 2.5
She Was PrettyRated ★ 4.5