Movies
Ratings
58
ZootopiaRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
UpRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.5
Mean GirlsRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
The InternRated ★ 5.0
HairsprayRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.5
High School MusicalRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.5
Step Up 3DRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 3.5