Titles you rated
Nobody Wants This Season 2Rated ★ 3.0
My Sweet CityRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 3.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
My Life with the Walter Boys Season 2Rated ★ 2.5
Pachinko Season 2Rated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
Forget You NotRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
- More Beautiful Than HeavenRated ★ 2.5
- Kian's Bizarre B&BRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0