Titles you rated
Panic RoomRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 3.0
Battlefield HeroesRated ★ 3.5
The Last GodfatherRated ★ 3.0
Gulliver's TravelsRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0- Marrying the Mafia 4: Family OrdealRated ★ 3.5
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 3.5
R2B: Return to BaseRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Marrying the Mafia 5: Return of the FamilyRated ★ 2.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 2.5
Pacific RimRated ★ 3.5
TurboRated ★ 3.5
Mr. GoRated ★ 4.0