Titles you rated
PredestinationRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 5.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 4.5
Despicable MeRated ★ 4.5
Step UpRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
UnbowedRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.5
PonyoRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.5