Series
Ratings
636
On the Way to the AirportRated ★ 3.0
The K2Rated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 3.0
Addicted HeroinRated ★ 3.5
Scarlet HeartRated ★ 4.0
JackpotRated ★ 2.0
Secret DoorRated ★ 4.0- Kuk HeeRated ★ 4.0
- I Need a FairyRated ★ 2.0
Densha otokoRated ★ 4.0
JinRated ★ 4.0
Beautiful MindRated ★ 2.0
JinRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.5
Adolescence MedleyRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 3.0
Bring It On, GhostRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0