Titles you rated
If OnlyRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Patch AdamsRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.0