Titles you rated
Decision to LeaveRated ★ 2.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Yaksha: Ruthless OperationsRated ★ 2.0
Bird BoxRated ★ 3.0
ToxicRated ★ 2.5
OldRated ★ 1.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.0
EternalsRated ★ 1.5
Inside OutRated ★ 4.0
Boomerang FamilyRated ★ 4.0
Sing 2Rated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
KingmakerRated ★ 1.5
Mother/AndroidRated ★ 2.5
PeninsulaRated ★ 2.0
Okay! MadamRated ★ 3.0
SoulRated ★ 5.0
MinariRated ★ 3.5