Titles you rated
OuijaRated ★ 1.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.5
Forbidden DreamRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
UsRated ★ 3.5
Isn't It RomanticRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.5
The RitualRated ★ 2.5