Movies
Ratings
32
HarmonyRated ★ 5.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5
Ghost HouseRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Shallow HalRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 3.5