Movies
Ratings
387
MonsterRated ★ 5.0
HappyendRated ★ 4.5
National Theatre Live: FleabagRated ★ 4.0
Finding Vivian MaierRated ★ 3.5
Kingdom of HeavenRated ★ 3.5
Short CutsRated ★ 4.0
BardoRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 3.5
Varda by AgnesRated ★ 4.0
FleeRated ★ 4.0
All the Beauty and the BloodshedRated ★ 5.0
Julia's Stepping StonesRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.5
The Girl with the NeedleRated ★ 4.0
CrossingRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Drive My CarRated ★ 5.0
LucyRated ★ 2.0
MustangRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.5