Titles you rated
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.0
A Normal FamilyRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
The PactRated ★ 2.0
FlowRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 3.0
WickedRated ★ 2.5
Troll FactoryRated ★ 2.0
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 4.0- House of the SeasonsRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 5.0
UnlockedRated ★ 1.0
The Tale of the Princess KaguyaRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.0
SleepRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0- Someday or One DayRated ★ 3.5