Titles you rated
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
HealerRated ★ 5.0
Vampire IdolRated ★ 3.0- Queer as Folk Season 1Rated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0- SkinsRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
SignRated ★ 3.0
Wang's FamilyRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 4.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.5