Series
Ratings
37
Angry MomRated ★ 4.5
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 4.0
Producing NobutaRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 5.0
Dear My FriendsRated ★ 4.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 1.0
Big ThingRated ★ 4.0
Fated to Love YouRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Pots of GoldRated ★ 4.0