Titles you rated
The Forbidden KingdomRated ★ 4.0
MulanRated ★ 3.5
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.0
Ender's GameRated ★ 2.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
The GiverRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 2.0
FuryRated ★ 2.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Finding DoryRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 2.0