Series
Ratings
24
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 3.0
The Joseon GunmanRated ★ 1.5
Mr. BackRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Bring It On, GhostRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
The Great DoctorRated ★ 2.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
On AirRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 0.5