Series
Ratings
26
Moon KnightRated ★ 4.5
Unabomber: In His Own WordsRated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
The Haunting of Hill HouseRated ★ 2.5
Loki Season 1Rated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 3.5
Move to HeavenRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.5- Astro Fighter SunredRated ★ 4.0
- Astro Fighter SunredRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0