Titles you rated
ParasiteRated ★ 5.0
What Happened to MondayRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 3.5
Hello BrotherRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 4.5
101 DalmatiansRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 3.5
Barefoot GibongRated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 0.5
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Fortune SalonRated ★ 1.5
Warm BodiesRated ★ 3.0
Mr. GoRated ★ 1.5
ElysiumRated ★ 4.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
The Fate of the FuriousRated ★ 3.5