Titles you rated
Bird BoxRated ★ 4.0
FrequencyRated ★ 4.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.5
Reservoir DogsRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
Another EarthRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
The WitchRated ★ 4.0
The GuiltyRated ★ 3.5
Escape RoomRated ★ 4.0
BurningRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
GlassRated ★ 3.5
UnbreakableRated ★ 4.0
The CallRated ★ 4.0