Series
Ratings
16
Nirvana in FireRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 3.0
In Time With YouRated ★ 3.0- DEATH NOTERated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Criminal MindsRated ★ 3.5
Fabulous BoysRated ★ 3.0
Pride and PrejudiceRated ★ 3.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 3.5- War of MoneyRated ★ 3.0
LastRated ★ 3.0
Orphan BlackRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.0